Daily Archives: 5 kwietnia 2019

Dzień Zwierzaka

W związku z akcją samorządu uczniowskiego na rzecz zwierząt, która została przeprowadzona w naszej szkole 22.03.19 r. pragnę wszystkim serdecznie podziękować. Zebraną karmę i smakołyki oraz koce i legowisko przekazaliśmy do Schroniska w Przyborówku „Przytuliska u Wandy”. Wykazaliście się wielką wrażliwością na los opuszczonych i skrzywdzonych zwierząt 😊. Podczas akcji zebraliśmy 270 kg żywności dla psów i kotów. Dodatkowo samorząd uczniowski przekazał 400 PLN na potrzeby schroniska.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem jednego z rodziców Pana Pawła Grzybka, który zebraną żywność zawiózł do Przyborówka.

Ewa Kalinowska